Zaoberáme sa dovozom značkových svetových, exkluzívnych, encyklopedických  vín, pochádzajúcich z najlepších vinárenských oblastí sveta a od popredných, špičkových výrobcov, pri výrobe ktorých boli použité také technológie ako sú výber bobúľ, nové dubové sudy (väčšinou francúzske), resp. max. 3 roky staré, chladená - riadená fermentácia a iné. Takéto vína sú vhodné ako prezenty, resp. darčeky pre svojich obchodných partnerov, priateľov, príbuzných a známych a to pri rôznych príležitostiach a akciách ako napr.: úspešné obchodné rokovanie, narodeniny, meniny, Vianočné a Veľkonočné sviatky, Nový rok, koniec roka a iné. Tiež je vhodné zaradiť vína do ponuky na vínny lístok v hoteloch a v reštauráciách. 

Samozrejme najvhodnejšie sú pre vlastnú konzumáciu a vychutnávanie, nakoľko sú to natur vína a pôsobia blahodarne na náš organizmus. 

Je možné zabezpečiť vína už v darčekovom balení - drevenné bedničky (slama, ostružliny, príp. bez) s vypálením (napísaním) loga alebo nápisu, rôzne taščičky, krabice, visačky. 

Ďalej ponúkame odborné poradenstvo, prednesené fundovane, slušne, milo, pôsobivo a to na rôznychakciách, slávnostiach, večierkoch, rokovaniach, posedeniach, či už súkromných alebo oficiálnych, počas najzaujímavejšej časti programu a to ochutnávky takýchto excelentných vín. Doteraz to malo vždy vynikajúci ohlas s tým, že to bol vynikajúci bod programu.  

 

Somelier                       

Jozef Ferenčík 

00421 905601472

World Vins

IČO:35143193                                                                                                                               

E-mailová adresa: worldvins@worldvins.sk